Náš tím

 

JUDr. Mgr. Joachim Dušan Fraňo

Právnik

Vyštudovaný právnik a sociálny pracovník. Skúsenosti získaval 15 rokov v treťom sektore na rôznych odborných i manažérskych pozíciách. Bol pri zakladaní desiatok mimovládnych neziskových organizácií.

+421 902 594 762

info@viacnezpravnik.sk

Bc. Erika Mazúchová

Tlmočník a prekladateľ

Erika je kvalifikovaná tlmočníčka a prekladateľka s rozsiahlymi skúsenosťami v medzinárodných prostrediach. So vzdelaním v oblasti prekladu a tlmočenia ponúka simultánne, konzekutívne, konferenčné a komunitné tlmočnícke služby v kombinácii slovenský-anglický jazyk a anglický-slovenský jazyk, ako aj písomné preklady dokumentov, podkladov či materiálov v kombinácii slovenský jazyk-anglický jazyk, anglický jazyk-slovenský jazyk, slovenský jazyk-francúzsky jazyk, francúzsky jazyk-slovenský jazyk.

Počas svojej kariéry pracovala Erika v rôznych odvetviach, vrátane projektového manažmentu, externých vzťahov a B2B. Okrem firemného a korporátneho sektoru má taktiež dlhoročné skúsenosti s prácou v neziskových organizáciách, čo jej poskytlo jedinečný pohľad na dôležitosť efektívnej komunikácie v rôznych prostrediach.

+421

Start Your Search Today

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus lacinia velit a feugiat finibus. Morbi iaculis diam id tellus iaculis, eu pretium metus fermentu
Share This